Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 2,6W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 290lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | 50x55mm |
| Κωδικός προϊόντος | 16732 |
ΚΩΔ: 16732
CONTROL GEAR: Δεν περιλαμβάνεται
14,00€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 2,6W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 290lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | 50x55mm |
| Κωδικός προϊόντος | 16732 |