Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 6,5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 930lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | 50x95mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17465 |
30,00€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 6,5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 930lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | 50x95mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17465 |