Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 950lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50x95mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17009 |
ΚΩΔ: 17009
CONTROL GEAR: συμπεριλαμβάνεται LED DRIVER OSRAMELEMENT 8W 180mA 21-42V.
30,00€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 950lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50x95mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17009 |