Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 3,5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50x55mm |
| Κωδικός προϊόντος | 16980 |
ΚΩΔ: 16980
CONTROL GEAR: ενσωματωμένος LED Driver TCI BULL/U 4W 350mA
25,00€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 3,5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 100.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50x55mm |
| Κωδικός προϊόντος | 16980 |