Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 5,5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 6400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 50.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1500x95x78mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4058075000889 |


