Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | Ε27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| CRI | RA82 |
| Φωτεινή ροή | 1200 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 52m D, 150mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-94148 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU105 E14|230V|5W|4000K|200LM 



