Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | Β22 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 23 W |
| CRI | RA82 |
| Φωτεινή ροή | 1300 lumen |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 98mm D, 149mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-33122i |




