Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU9 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| CRI | RA80 |
| Φωτεινή ροή | 286 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 30m D, 75mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-02419 |

Eurolamp ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΠΙΡΑΛ T4 E27|230V|40w|6400K|2800lm 


