Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU9 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| CRI | RA80 |
| Φωτεινή ροή | 310 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 37m D, 65mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-01144 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU111 E27|230V|11W|4000K|600LM 


