Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| CRI | RA80 |
| Φωτεινή ροή | 405 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | 4-STEP Dimming |
| Διαστάσεις | 43m D, 123mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-00584 |

Eurolamp ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΠΙΡΑΛ T4 E27|230V|40w|6400K|2800lm 


