Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 14 W |
| CRI | RA82 |
| Φωτεινή ροή | 860 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 42mm D, 105mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 44-04188 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SP0623 E27|230V|23W|4000K|1600LM
MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU114 E14|230V|11W|2700K|600LM 


