Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18 W |
| CRI | RA82 |
| Φωτεινή ροή | 1200 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 54mm D, 110mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 44-04352 |




