Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G24q3 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Φωτεινή ροή | 1200 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 41m D, 158mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-58212 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3P120 E27|230V|20W|4000K|1151LM 

