Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 12v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Φωτεινή ροή | 420 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 44m D, 180mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-53102 |



