Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 11W |
| Φωτεινή ροή | 600 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 44m D, 118mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 44-00006 |

OSRAM Dimmer ECG για αλογόνου HTI DALI DIM 315w|220-240v|IP20 



