Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 12v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Φωτεινή ροή | 810 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 49m D, 175mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-02178 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU105 E14|230V|5W|4000K|200LM 



