Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λάμπας LED | CLASSIC A60 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9,5 W |
| Φωτεινή ροή | 810 lumen |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 60mm D, 115mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-06299 |

MEGAMAN LED LR2407.5-SWFL R63 E27|230V|7.5W|4000K|600LM|90μοιρες
MEGAMAN LED LR3215.5-WFL PAR38 E27|230V|15.5W|2800K|950LM|35μοιρες
ΝΤΟΥΙ 1/8 ΜΙΝΙΟΝ ΡΟΔΕΛΑΣ ΛΕΥΚΟ Ε14 ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ
ΝΤΟΥΙ 1/8 ΜΙΝΙΟΝ ΑΠΛΟ ΛΕΥΚΟ Ε14 ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ 

