Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λάμπας LED | CLASSIC A60 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 11 W |
| Φωτεινή ροή | 1055 lumen |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 60mm D, 116mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-06064 |

MEGAMAN LED LR0707-SP PAR16 GU10|230v|7w|4000K|15 μοιρες|210lm 
