Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λάμπας LED | GLOBE |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10 W |
| Φωτεινή ροή | 810 lumen |
| Ώρες ζωής | 25000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 98mm D, 148mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-04049 |

OSRAM LED Parathom Classic A60 E27|8w|220-240v|806lm|2700k
Fos.Me ECO Α55 E27|230v|105W|1900lm 

