Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GX53 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Μοίρες | 30 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| CRI | RA82 |
| Φωτεινή ροή | 350 lumen |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 75m D, 24mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-02875 |


