Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | MEGAMAN |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| Φωτεινή ροή | 600lm |
| Διαστάσεις | 56 M, 29 Π, 118 Υ |
| Ώρες ζωής | 25000 |
| Κωδικός προϊόντος | 40-03675 |
| Μάρκα | MEGAMAN |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| Φωτεινή ροή | 600lm |
| Διαστάσεις | 56 M, 29 Π, 118 Υ |
| Ώρες ζωής | 25000 |
| Κωδικός προϊόντος | 40-03675 |