Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λάμπας LED | PAR30 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 12 W |
| Μοίρες | 24 |
| Φωτεινή ροή | 530 lumen |
| Φωτεινή ένταση | 3200 cd |
| Ώρες ζωής | 30000h |
| Διαστάσεις | 96mm D, 102mm L |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-01916 |

MEGAMAN LED LR0407-35H35D LED PAR16 GU10|230v|7w|4000K|35 μοιρες|270lm 

