Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 35w |
| Φωτεινή ροή | 1540lm |
| Φωτεινή ένταση | 22000cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 96mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321970756 |

OSRAM μετ. αλογονιδιων Powerball HCI PAR30 E27|35w|2299lm|4200K|10μοιρες 
