Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 95v |
| Φωτεινή ροή | 6000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 156mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899108035 |



