Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 85v |
| Φωτεινή ροή | 4000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2000K |
| Ώρες ζωής | 12000h |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 152mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899925052 |


