Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Φωτεινή ροή | 400lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 438mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300003214 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Φωτεινή ροή | 400lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 438mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300003214 |