Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 895mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300003238 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 895mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300003238 |