Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 49W |
| Φωτεινή ροή | 4310lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321958495 |
ΚΩΔ: 4008321958495
12,52€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 49W |
| Φωτεινή ροή | 4310lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321958495 |