Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 675lm |
| Φωτεινή ένταση | 1800cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2900K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300428857 |




