Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 770lm |
| Φωτεινή ένταση | 4400cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300465708 |

OSRAM μετ. αλογονιδιων Powerball HCI PAR30 E27|35w|2049lm|3000K|30μοιρες
Fos.Me Αλογόνου R63 E27|230v|28W|370lm 

