Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 48W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321928078 |
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 48W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321928078 |