Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 60W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 820lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300331638 |
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 60W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 820lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300331638 |