Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 350lm |
| Φωτεινή ένταση | 3000cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300406800 |

OSRAM Αλογόνου Halopar PRO GU10|230V|42w|300lm|2800k|30μοιρες|Dimmable 

