Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 75W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 520lm |
| Φωτεινή ένταση | 1900cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300856971 |



