Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321927767 |
ΚΩΔ: 4008321927767
4,34€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321927767 |