Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E40 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 150W |
| Ονομαστική τάση | 100v |
| Φωτεινή ροή | 15600lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4200K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 210mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321689016 |



