Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E40 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 600W |
| Ονομαστική τάση | 100v |
| Φωτεινή ροή | 90000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2000K |
| Ώρες ζωής | 12000h |
| Dimmable | OXI |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300275772 |
VIALOX® NAV®-T SUPER 6Y
ΚΩΔ: 4050300275772
37,20€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E40 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 600W |
| Ονομαστική τάση | 100v |
| Φωτεινή ροή | 90000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2000K |
| Ώρες ζωής | 12000h |
| Dimmable | OXI |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300275772 |