Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 25W |
| Ονομαστική τάση | 240v |
| Φωτεινή ροή | 170lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2600K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300001081 |
ΚΩΔ: 4050300001081
3,84€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 25W |
| Ονομαστική τάση | 240v |
| Φωτεινή ροή | 170lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2600K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300001081 |