Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Ονομαστική τάση | 240v |
| Φωτεινή ροή | 330lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300312729 |
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Ονομαστική τάση | 240v |
| Φωτεινή ροή | 330lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300312729 |