Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 36W |
| Φωτεινή ροή | 2310lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300024264 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 36W |
| Φωτεινή ροή | 2310lm |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300024264 |