Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G24Q-3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 26W |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 172mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321185877 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G24Q-3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 26W |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 172mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321185877 |