Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 12W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 650lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 102mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899081680 |


