Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 900lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 106mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899913257 |

OSRAM Φθορισμού DULUX Longlife E27|14w|820lm|220-240v|4000k 
