Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 49W |
| Ονομαστική τάση | 195v |
| Φωτεινή ροή | 3500lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321234025 |



