Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 58W |
| Φωτεινή ροή | 4350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5400K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1500mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300018270 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 58W |
| Φωτεινή ροή | 4350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5400K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1500mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300018270 |