Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 13W |
| Φωτεινή ροή | 1150lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 549mm |
ΚΩΔ: 4008321733870
5,33€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 13W |
| Φωτεινή ροή | 1150lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 549mm |