Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 19W |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 849mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321734020 |
ΚΩΔ: 4008321734020
5,70€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 19W |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 849mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321734020 |