Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 49W |
| Ονομαστική τάση | 195v |
| Φωτεινή ροή | 4310lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321110732 |

Fos.Me ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ T5 G5|230v|8w|6500k|400lm 

