Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| Φωτεινή ροή | 2650lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321339676 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| Φωτεινή ροή | 2650lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321339676 |