Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | 2GX11 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 28W |
| Φωτεινή ροή | 2700lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 562mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321296719 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | 2GX11 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 28W |
| Φωτεινή ροή | 2700lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 562mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321296719 |